Přeskočit na obsah
Domů » News » MANDALA pARTy

MANDALA pARTy

  • od

Svou kreativitu můžeme vyjadřovat způsobem, jak si češeme vlasy, jak si vybíráme oblečení, jak zařizujeme byt anebo upravujeme zahradu. Základem je, aby veškerá činnost vyjadřovala naši osobnost a abychom na vše, čím se vyjadřujeme, mohli být hrdí. Tvorba Mandaly vyjadřuje pouze vaše osobní vnímaní a představivost a hlavně vaši ENERGII.

Všechno na světě, ať je to viditelné, nebo ne, je zlomkem látky, kterou nazýváme energií. Vaše osobní mandala bude odrážet energii momentu, nálady a vašeho celkového rozpoložení.

V mandalách se potkává barva (ženská energie) a tvar (mužská energie). To vše dohromady utváří harmonický celek nesoucí určitou energii, která během práce s obrazcem působí na duši malíře. Pokud tvoříme pravidelné obrazce mandaly, duše se zklidňuje, vnitřní svět se uspořádává. Je zde uplatněn princip: „harmonie vznikající se přenáší do nitra tvořícího“, a tento princip působí na nevědomé úrovni.

ABORIGINAL TECHNIKA, kterou MANDALU tvoříme je výtvarný styl australských domorodců, jde o malbu technikou tečkování.

Výtvarné schopnosti ani vzdělání nejsou vůbec potřeba, protože aboriginal techniku zvládne každý. Tvorba kruhu / mandaly pomocí tečkování je vhodná pro všechny duše jakéhokoliv věku.

1. INDIVIDUÁLNÍ MANDALA
1900 Kč/ jeden individuální obraz mandaly

2. RODINNÁ MANDALA
Rodiče a děti spolupracují navzájem při tvorbě kruhů a vytváření harmonického obrazce. Rodinná mandala vyjadřuje energii celé rodiny.
2500 Kč/ jeden velký obraz mandaly